Wasze listy

Zrezygnowałam z randki pod wpływem „dobrych” rad.

List do redakcji:

„Magdo, pomóż,

Co ja mam teraz począć?

Pewnego chłopaka widywałam co sobotę na basenie, a czasem nawet częściej na mieście. Wymienialiśmy spojrzenia i uśmiechy. Aż w końcu zaprosił mnie do kina, no i się zgodziłam. Kiedy wróciłam do domu, mama i siostra odradzały mi tam iść. No i pod ich wpływem nie poszłam :(. Teraz bardzo tego żałuję. Kiedy spotkałam go  ponownie, udawał, że mnie nawet nie widzi. Teraz jest chyba trochę lepiej, bo nawet na mnie zerka.

Co ja mam teraz robić? On mi się podoba, a jak go widzę co sobota to aż mnie ściska w żołądku. Proszę, niech pani mi odpowie. Co ja mam zrobić, aby go odzyskać?

Zrozpaczona Roksana

——————————————
Odpowiedź:

Droga Roksano,

Sprawa wydaje się bardzo prosta. Umówiliście się na spotkanie, na które ty nie przyszłaś. Teraz, zgodnie z dobrymi obyczajami, musisz tego chłopaka przeprosić. Kiedy go zobaczysz, podejdź do niego, przywitaj się z nim i powiedz: „Przepraszam bardzo, że nie zjawiłam się na nasze spotkanie. Pewnie czekałeś na mnie”. Jeśli cię zapyta, dlaczego nie mogłaś, powiedz prawdę.

www.AskVirgin.pl, www.Dziewczyna.DobreSciagi.pl
Pamiętaj, przeprosiny nie bolą 🙂

Wydajesz mi się dość nieśmiałą osobą i pewnie będziesz czuła opory, by pierwsza do niego podejść i pierwsza się do niego odezwać. Jednak pamiętaj: to ty „zawaliłaś”, a nie on. Teraz krok należy do ciebie.

Z drugiej strony wiedz, że nic takiego strasznego znowu nie zrobiłaś, a on powinien ci przebaczyć, zwłaszcza, że nadal na Ciebie spogląda 🙂

Głowa do góry, i trzymam kciuki!
Magda

———————————

Listy do redakcji i do mnie możecie kierować za pośrednictwem formularza Kontakt.

Odpowiedzi na wybrane listy publikowane są w dziale Wasze listy. Wszystkim gwarantujemy pełną anonimowość i dyskrecję. Nie podajemy na stronie nazwisk i adresów osób piszących.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button