Uroda

Kolor twojej garderoby.

Kolor twojej garderoby, czyli nie mam co na siebie włożyć.

Masz pełną szafę ciuchów, a często mówisz, „nie mam co na siebie włożyć”. Zazwyczaj największym problemem jest właściwe zestawienie kolorów w twojej garderobie. Jeśli chcesz zawsze ładnie wyglądać, musisz wśród swoich ubrań, mieć kilka w kolorze podstawowym, co ci ułatwi ich zestawienie.

Granatowy

Jest to bardzo ciemny odcień niebieskiego, który w świetle dziennym wygląda niemalże jak czarny. Jest on bardzo spokojny, jednak w zestawieniu z innymi kolorami (czerwień, biel) wydobywa się z niego czarodziejska moc. Granat możesz zestawiać z różnymi kolorami: różowy, jasnożółty, jasno-oliwkowy i jasnoniebieski. Granatowy jest doskonały dla osób tęższych, ponieważ wyszczupla, mogą go nosić również osoby szczupłe. Bardzo dobrze w granatowym wyglądają osoby o blond i rudych włosach i jasnej cerze.

Właściwy dobór koloru garderoby
Właściwy zestawienie kolorów garderoby

Szary

Szary jest jednym z podstawowych kolorów. Bardzo łatwo zestawić go z innymi kolorami. Ma on szeroką gamę odcieni. Ciemnoszary wyszczupla i pasuje osobom, które dobrze wyglądają w kolorach pastelowych. Jasnoszary jest kolorem lekkim, który dobrze wygląda z w zestawieniu z czerwienią, granatem, ciemną oliwką, ceglastym, żółtym i wszystkimi pastelami.

Ciemnobrązowy

Jest kolorem bardzo spokojnym i naturalnym. Bardzo dobrze on wygląda w zestawieniu z kremowym, jasnym beżem, żółtym bananowym, pomarańczowym, czerwienią pomidorową, ceglastym i jasnoniebieskim. W kolorze ciemnobrązowym dobrze wyglądają osoby rude i blondynki.

Khaki

Są to tak zwane kolory ziemi, czyli piaskowy, oliwkowy, kolor gliny, szarobrązowy i wszystkie odcienie brązu. Khaki jest kolorem bardzo twarzowym i można go różnorodnie zestawiać. Wybierając ten kolor należy się kierować kolorem oczu, włosów i skóry. Mogą go nosić blondynki, brunetki i rude. Każda z dziewczyn musi jednak wybrać dla siebie odpowiedni odcień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button