Uroda

Dziewczyna idealna.

Jaki jest ideał dziewczyny?

Często zastanawiasz się czy jesteś ideałem, o którym marzy chłopak. Jesteś przekonana o tym, że jeśli nie masz figury modelki, buzi laleczki Barbie, to żaden chłopak nawet na Ciebie nie spojrzy. Czy tak jest naprawdę? Pewnie, że nie. Czytaj dalej, a przekonasz się, że jest inaczej. Dowiesz się również, co zrobić, aby być bardziej atrakcyjną w oczach faceta.

Zadbana dziewczyna przyciąga wzrok każdego faceta.

Chłopcy, kiedy są młodsi zwracają większą uwagę na urodę dziewczyny. Z wiekiem są istotniejsze dla nich wykształcenie i inteligencja. Zazwyczaj wiążą się z dziewczyną o podobnych upodobaniach. Nieprawdą jest, że faceci gustują tylko w kobietach idealnych. Ważny jest dla nich wygląd fizyczny, jednak oceniają oni go inaczej niż dziewczyny.

Chłopak nie zauważa pryszcza na buzi, długiego nosa czy małego biustu, ocenia dziewczynę jako całość. Ponadto różni chłopcy preferują różne typy urody. Jedni potrafią zakochać się w dziewczynie która ma długie kręcone włosy, duży biust, szczupłą talię, obfite biodra, inni w uroczym rudzielcu z piegowatą buzią.

Nie musisz przejmować się drobiazgami, oni i tak tego nie zauważają. Faceci natomiast oczekują od dziewczyn tego czego pozbawiła ich natura i tak dla jednych ważna będzie gładka skóra, duży biust albo długie włosy. Istotny dla chłopaków jest również ubiór. Jednak tutaj też nie ma reguły. Jedni faceci obejrzą się za dziewczyną w obcisłej sukience, drudzy za dziewczyną w bluzce i dżinsach a innemu podobać się będzie w glanach i długiej spódnicy.

Chłopcy, kiedy są młodsi zwracają większą uwagę na urodę dziewczyny

Prawdą jest, że chłopakom podobają się dziewczyny, które ubierają się w tym samym stylu co oni. Facet wybierze tą dziewczynę, która potrafi roztoczyć wokół siebie aurę, czyli jak oni to mówią „ma to coś”.

Chłopak zainteresuje się dziewczyną, która porusza się z gracją, (a nie tą która się garbi i chowa biust pod luźnym podkoszulkiem), nosi podniesioną głową i ma serdeczny uśmiech. Większą szansę ma dziewczyna zadbana niż szara myszka. Jak widzisz, każda z dziewczyn w oczach chłopaka może być atrakcyjna, jeśli się postara. Czasami musi włożyć w to tylko odrobinę wysiłku i spędzić trochę czasu przed lustrem.

Faceci lubią dziewczyny inteligentne, samodzielne, delikatne i ciepłe. Pewne jest, że nie znoszą wulgarnych, ani tych „słodkich idiotek”. I najważniejsze: chłopcy uwielbiają zdobywać, a zwłaszcza gdy dziewczyna ma w sobie odrobinę tajemniczości.

3 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button