Uroda

Co oczy mówią o człowieku?

Co mówią Twoje oczy?

Twoje oczy są zwierciadłem duszy

Jeżeli uważnie przyjrzysz się oczom, możesz z nich bardzo wiele wyczytać. To właśnie one są odbiciem całego twojego wnętrza, pokazują twoją prawdziwą osobowość. Przyglądając się swoim oczom, możesz dowiedzieć się wiele o sobie.

Oczy szeroko rozstawione

Dziewczyny o takich oczach są inteligentne, spontaniczne, łatwo przyswajają wiedzę. Są mistrzyniami w uwodzeniu, każdemu bez trudu zawrócą w głowie. W taki sposób rozstawione oczy mówią również o tym, że kochasz innych. Z łatwością wybaczasz im błędy i przykrości, które ci wyrządzili.

Oczy

Wąskie oczy

Mając takie oczy, jesteś skazana na sukces. Dziewczyny o takim kształcie oczu mają mnóstwo energii, są przedsiębiorcze, kreatywne i potrafią podejmować trafne decyzje. Twoje oczy mówią o tym, że jesteś trochę tajemnicza, jednak można ci zaufać, zawsze dotrzymujesz obietnic. Jesteś świetną dziewczyną i niejeden chłopak marzy o tobie.

Długie wąskie brwi, lekko zaokrąglone

Dziewczyny o takich brwiach zawsze potrafią sobie poradzić z każdym problem. Dziwnym trafem zawsze są w odpowiednim miejscu i o właściwej porze. Właśnie one jako pierwsze rozpoznają najfajniejszych facetów. Dziewczyny te są wspaniałymi przyjaciółkami.

Oczy

Wyraźnie zaznaczone powieki

Dziewczyny, które mają takie oczy, są bardzo przedsiębiorcze. Doskonale potrafią planować i realizować swoje plany w błyskawicznym tempie. W związkach są doskonałymi partnerkami i przyjaciółkami. Zdobyć taką dziewczynę jest niezwykle trudno, jednak warto włożyć w to trochę wysiłku.

Brwi prawie niewidoczne

Dziewczyny o takich brwiach nie lubią rzucać się w oczy, ale uwielbiają być kochane i podziwiane. Zawsze dbają o porządek i poczucie bezpieczeństwa wokół siebie. Mają w sobie magiczną moc przyciągania chłopców. Wokół nich kręci się spora gromadka adoratorów.

Oczy

Oczy jak migdałki

Mają je urodzone optymistki, jednak z trudem podejmują jakiekolwiek decyzje. Zanim na cokolwiek się zdecydują, zajmuje im to sporo czasu i zawsze rozważają za i przeciw. Jednak w miłości są bardzo zdecydowane i dokładnie wiedzą, kiedy powiedzieć tak.

Duże oczy, głęboko osadzone

Dziewczyny o dużych oczach bujają w chmurach. Mają duszę romantyczki, marzą o wielkiej miłości i królewiczu z bajki. W kontaktach z ludźmi są bardzo serdeczne i lojalne. W nauce odnoszą sukcesy, pod warunkiem, że ktoś je zmobilizuje do pracy.

Oczy

Długie brwi osadzone wysoko nad oczami

Dziewczyny o takich brwiach lubią poleniuchować, ale pod warunkiem, że wywiązały się ze wszystkich obowiązków. Wolny czas chętnie spędzają w towarzystwie znajomych lub w ramionach ukochanego chłopaka.

Oczy lekko skośne, głęboko osadzone

Dziewczyny o takich oczach mają zazwyczaj duszę artystki, są bardzo uczuciowe i delikatne. W uczuciach są niestałe: łatwo się zakochują i odkochują. Jednak w sprawach nauki i pracy są bardzo solidne, charakteryzują je pracowitość i konsekwencja. Zawsze wywiązują się ze zobowiązań. W życiu zazwyczaj odnoszą sukcesy.

Oczy

Krótkie brwi, wysoko nad oczami

Takie brwi mają osoby bardzo wrażliwe i delikatne. Dziewczyny o takich brwiach szybko nawiązują kontakty i zacieśniają więzi. Są skarbnicą talentów, które odkrywają i rozwijają przez całe życie.

Długie brwi wygięte w lekki łuk

Dziewczyny, które mają takie brwi, są figlarne, uwielbiają flirtować i uwodzić. Jednak kiedy muszą się zdecydować na coś poważniejszego, idzie im to opornie. Na szczęście po długim namyśle zawsze dokonują właściwego wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button