Uroda

Co oczy mówią o człowieku?

Co mówią Twoje oczy?

Twoje oczy są zwierciadłem duszy

Jeżeli uważnie przyjrzysz się oczom, możesz z nich bardzo wiele wyczytać. To właśnie one są odbiciem całego twojego wnętrza, pokazują twoją prawdziwą osobowość. Przyglądając się swoim oczom, możesz dowiedzieć się wiele o sobie.

Oczy szeroko rozstawione

Dziewczyny o takich oczach są inteligentne, spontaniczne, łatwo przyswajają wiedzę. Są mistrzyniami w uwodzeniu, każdemu bez trudu zawrócą w głowie. W taki sposób rozstawione oczy mówią również o tym, że kochasz innych. Z łatwością wybaczasz im błędy i przykrości, które ci wyrządzili.

Oczy

Wąskie oczy

Mając takie oczy, jesteś skazana na sukces. Dziewczyny o takim kształcie oczu mają mnóstwo energii, są przedsiębiorcze, kreatywne i potrafią podejmować trafne decyzje. Twoje oczy mówią o tym, że jesteś trochę tajemnicza, jednak można ci zaufać, zawsze dotrzymujesz obietnic. Jesteś świetną dziewczyną i niejeden chłopak marzy o tobie.

Długie wąskie brwi, lekko zaokrąglone

Dziewczyny o takich brwiach zawsze potrafią sobie poradzić z każdym problem. Dziwnym trafem zawsze są w odpowiednim miejscu i o właściwej porze. Właśnie one jako pierwsze rozpoznają najfajniejszych facetów. Dziewczyny te są wspaniałymi przyjaciółkami.

Oczy

Wyraźnie zaznaczone powieki

Dziewczyny, które mają takie oczy, są bardzo przedsiębiorcze. Doskonale potrafią planować i realizować swoje plany w błyskawicznym tempie. W związkach są doskonałymi partnerkami i przyjaciółkami. Zdobyć taką dziewczynę jest niezwykle trudno, jednak warto włożyć w to trochę wysiłku.

Brwi prawie niewidoczne

Dziewczyny o takich brwiach nie lubią rzucać się w oczy, ale uwielbiają być kochane i podziwiane. Zawsze dbają o porządek i poczucie bezpieczeństwa wokół siebie. Mają w sobie magiczną moc przyciągania chłopców. Wokół nich kręci się spora gromadka adoratorów.

Oczy

Oczy jak migdałki

Mają je urodzone optymistki, jednak z trudem podejmują jakiekolwiek decyzje. Zanim na cokolwiek się zdecydują, zajmuje im to sporo czasu i zawsze rozważają za i przeciw. Jednak w miłości są bardzo zdecydowane i dokładnie wiedzą, kiedy powiedzieć tak.

Duże oczy, głęboko osadzone

Dziewczyny o dużych oczach bujają w chmurach. Mają duszę romantyczki, marzą o wielkiej miłości i królewiczu z bajki. W kontaktach z ludźmi są bardzo serdeczne i lojalne. W nauce odnoszą sukcesy, pod warunkiem, że ktoś je zmobilizuje do pracy.

Oczy

Długie brwi osadzone wysoko nad oczami

Dziewczyny o takich brwiach lubią poleniuchować, ale pod warunkiem, że wywiązały się ze wszystkich obowiązków. Wolny czas chętnie spędzają w towarzystwie znajomych lub w ramionach ukochanego chłopaka.

Oczy lekko skośne, głęboko osadzone

Dziewczyny o takich oczach mają zazwyczaj duszę artystki, są bardzo uczuciowe i delikatne. W uczuciach są niestałe: łatwo się zakochują i odkochują. Jednak w sprawach nauki i pracy są bardzo solidne, charakteryzują je pracowitość i konsekwencja. Zawsze wywiązują się ze zobowiązań. W życiu zazwyczaj odnoszą sukcesy.

Oczy

Krótkie brwi, wysoko nad oczami

Takie brwi mają osoby bardzo wrażliwe i delikatne. Dziewczyny o takich brwiach szybko nawiązują kontakty i zacieśniają więzi. Są skarbnicą talentów, które odkrywają i rozwijają przez całe życie.

Długie brwi wygięte w lekki łuk

Dziewczyny, które mają takie brwi, są figlarne, uwielbiają flirtować i uwodzić. Jednak kiedy muszą się zdecydować na coś poważniejszego, idzie im to opornie. Na szczęście po długim namyśle zawsze dokonują właściwego wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button