Mój chłopak

Zakochaj się w obcokrajowcu

Miłość do obcokrajowca

Francuz będzie podrywał cię na każdym kroku

Spędzasz wakacje za granicą i jesteś pełna obaw, czy potrafisz zrozumieć chłopaka, który jest obcokrajowcem. Zanim to jednak nastąpi, powinnaś poznać jego obyczaje…

Płomienni Włosi

Każdy Włoch ma gorący temperament i gorące serce. Już podczas pierwszego spotkania możesz liczyć na mnóstwo komplementów. Z pewnością usłyszysz, jaka jesteś piękna, cudowna… i, że właśnie ty jesteś tą jedyną, na którą czekał całe życie. Pamiętaj jednak, że godzinę temu mówił to samo innej… Włosi ogólnie mają problemy z językami obcymi, więc jedynym, jakim możecie się porozumieć, może być migowy (chyba, że znasz włoski). Jeśli Włoch będzie zainteresowany tobą poważnie, to z pewnością przedstawi cię rodzinie i będzie obdarowywał cię mnóstwem prezentów.

Francuz podróżnik

Miłość do obcokrajowca
Miłość do obcokrajowca – czy jesteś na nią gotowa?

Jeżeli kochasz przygody i podróże, to powinnaś poderwać Francuza. On z pewnością pokaże ci najcudowniejsze zakątki świata, w jego obecności będziesz się czuć jak księżniczka. Francuz bardzo szybko zacznie planować z tobą przyszłość i rodzinę ale pod jednym warunkiem… będzie chciał natychmiast skonsumować wasz związek!

Zimni Anglicy

Jeśli wpadniesz w oko Anglikowi, nie licz na wylewność z jego strony. Będzie bardzo uprzejmy, zaprosi cię na dyskotekę, możesz spodziewać się interesującej rozmowy, ale nie przytulania. Pamiętaj, że dla Anglika demonstrowanie uczuć jest w złym tonie. Choć kiedy znajdziecie się sam na sam, możesz liczyć na słodki pocałunek, a może i coś więcej…

Miłość za oceanem

Amerykanie wbrew panującym opiniom są tradycjonalistami. Cenią dziewczyny spokojne i delikatne. Jeśli będzie chciał od ciebie czegoś więcej, z pewnością cię zapyta o pozwolenie. W towarzystwie Amerykanina możesz liczyć na przyjemnie spędzony czas bez porywów namiętności, ale możesz przeżyć wielką życiową przygodę! Nie licz jednak na kontynuację tej znajomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button