Mój chłopak

Zaimponuj mu w światowym stylu

Czym możesz zaimponować chłopakowi?

W czym możesz być pierwsza

Panuje opinia, że mężczyzna musi być zawsze pierwszy. To właśnie mężczyźni są pionierami w wielu dyscyplinach i dziedzinach. Czy jednak tak musi być zawsze?

Nie jesteśmy wcale gorsze od mężczyzn

Lista męskich zasług jest niezwykle długa, ale panie wcale nie są gorsze. Z pewnością jako pierwsze urodziły dzieci, ale oprócz tego dokonały jeszcze paru innych ciekawych wyczynów, których pozazdrościć może niejeden superman. Jeżeli chcesz zaimponować swojemu chłopakowi, może powinnaś pójść śladem niektórych wybitnych kobiet .

Kobiety podbiły kosmos

Windsurfing
Windsurfing i aktywność sportowa na wysokim poziomie sprawiają, że takie kobiety mają wielu adoratorów podziwiających ich umiejętności.

16 czerwca 1963 roku radziecka astronautka Walentyna Władimirowna Tierieszkowa jako pierwsza kobieta w historii ludzkości poleciała w kosmos. Przetarła kobietom szlak w okołoziemskiej przestrzeni. W dwadzieścia dwa lata później Amerykanka Eileen Collins, jako pierwsza kobieta wzięła udział w kosmicznej misji w roli pilota. Zaś w roku 1999 roku dowodziła wahadłowcem w okołoziemskiej podróży.

Zaimponuj mu pływaniem

Australijka Susie Maroney w 1998 roku ustanowiła rekord w pływaniu. Jako pierwsza na świecie przepłynęła z Meksyku na Kubę w otwartym morzu. Dystans 197 km pokonała w ciągu 38 godzin i 33 minut. Inny pływacki rekord należy również do kobiety. W 1975 roku Teresa Zarzeczańska jako pierwsza osoba na świecie przepłynęła kanał La Manche, pokonując 42 km z Dover do Vissant w czasie 11 godzin i 10 min.

Zajmij się wspinaczką wysokogórską

Możesz pójść śladem Wandy Rutkiewicz, która była jedną z najwybitniejszych himalaistek świata. Jako pierwsza z europejskich alpinistek i jednocześnie jako trzecia kobieta na świecie zdobyła najwyższy ośmiotysięcznik, Mount Everest (8848 m. n.p.m.). Jako pierwsza kobieta na świecie przeszła zimą północny filaru Matternhornu.

Na polu nauki i urody

Nie tylko aktywność fizyczna musi imponować chłopakowi. Kobieca uroda bezsprzecznie imponuje chłopakom, bo choćby stanęli na głowie, to nigdy nie będą mieli tego, czym nas ot tak sobie obdarzyła natura 🙂  Uroda i seksapil to jednak nie wszystko – wiele kobiet bije na głowę intelektem większość mężczyzn, ponadto są lepiej od nich wykształcone. Naszych słynnych noblistek nie trzeba chyba nikomu przypominać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button