Mój chłopak

Wstydzisz się, gdy nie masz chłopaka?

Pożytek z samotności czyli wykorzystaj wolność.

Przychodzą czasami takie dni, kiedy szczególnie dotkliwie odczuwasz samotność, a wręcz się jej wstydzisz. Marzysz o tym, aby kogoś mieć, chcesz poczuć, że jesteś kochana, a przede wszystkim, aby powiedzieć koleżankom „mam chłopaka”

Wstydzisz się, gdy nie masz chłopaka

W naszym społeczeństwie panuje pewien stereotyp: jeśli nie masz chłopaka, to jesteś „gorsza”. Samotność jest traktowana jak coś złego, a im dłużej jesteś sama, tym baczniej inni zaczynają cię obserwować, podejrzewać i komentować. Na szczęście z pomocą przychodzą nam psycholodzy, którzy jednogłośnie twierdzą, że samotność jest naturalnym elementem rozwoju.

Prawdziwa miłość przychodzi niepostrzeżenie

Czy warto mieć wielu chłopaków?

Nawet najkrótszy związek wzbogaca twoje doświadczenia, uczysz się pewnych zachowań. Czasem spotykasz chłopaka, zakochujesz się w nim i dostrzegasz tylko jedną rzecz – uwielbiasz jego uśmiech, a dopiero później odkrywasz, że on ma inne różne zalety. Jest bardzo uprzejmy, można na nim polegać, jest właśnie idealnym facetem dla ciebie. Innym razem już po pierwszej randce stwierdzasz, że to jest właśnie miłość twojego życia, tymczasem po tygodniu nie macie ze sobą o czym rozmawiać.

Musisz wiedzieć, z kim chcesz być

Od dziecka w głowie masz obraz idealnego chłopaka, wiesz, jak powinien wyglądać. Gdy się zakochasz, bo spotykasz swój ideał, wkrótce okazuje się, że ma on inne cechy, które tobie zupełnie nie odpowiadają. Okres samotności wykorzystaj na zastanowienie, jaki on ma być, co najbardziej cenisz w facetach i co chcesz od niego dostać. Wówczas prawdzie uczucie pojawi się niepostrzeżenie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button