Mój chłopak

Wakacyjny zawrót głowy, czyli zacznij go (u)wodzić.

Mamy wakacje, cudowny okres odpoczynku, przemian i idealny okres, aby się zakochać. Miłość wakacyjna zazwyczaj przychodzi znienacka. Jednak czasami warto włożyć trochę wysiłku, aby zwrócić jego uwagę…

Zwróć jego uwagę

Jeśli czujesz, że masz ochotę się zakochać i nie widzisz nikogo interesującego w swoim otoczeniu, to czas na zmiany. Masz teraz sporo wolnego czasu, więc go wykorzystaj na łowy…

1. Wybierz się do parku, weź ze sobą coś ciekawego do czytania, ubierz się gustownie i koniecznie włóż ciemne okulary. Znajdź w ciekawym miejscu ławkę i zacznij „go” wypatrywać. Możesz być pewna, że do domu będziesz wracać w „jego” towarzystwie.

Zacznij go uwodzić
Zacznij go (u)wodzić

2. Jesteś uroczym piegusem? Chłopcy kochają takie dziewczyny! Jeśli więc na twojej twarzy pojawi się w lecie więcej piegów, to nie zakrywaj ich grubą warstwą pudru!

3. Zafunduj sobie tymczasowy tatuaż w ciekawym miejscu. Chłopcy nie odróżniają naklejonego od prawdziwego, każdy z nich pomyśli, że twarda z ciebie sztuka!

4. Wybierz się do wesołego miasteczka na strzelnicę, pokaż tam, co potrafisz. Wprawnym okiem możesz ustrzelić nie tylko maskotkę, ale i faceta!

5. Ubieraj się seksownie, pokazuj zgrabne nogi (nie zapomnij ich wydepilować), noś topiki, pokazuj ramiona i seksowny brzuch, to na facetach robi piorunujące wrażenie.

6. Pamiętaj o ładnej opaleniźnie i pogodnym uśmiechu!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button