Mój chłopak

Rodzaje pocałunków

Sztuka pocałunków

Rebusy – całusy

Jeżeli dwoje ludzi kocha się i pragnie być ze sobą, aby czuć bliskość ukochanej osoby, doskonałym sposobem na wyrażenie tego jest pocałunek.

Pocałunki a hormon szczęścia

Usta nasze są stworzone do pocałunków, w zadziwiająco rozkoszny sposób reagują bowiem na dotyk. Podczas namiętnych pocałunków można poczuć niezwykły zawrót głowy, serce bije szybciej, a ciśnienie krwi podnosi się wyraźnie. Mózg podczas pocałunków produkuje substancję, zwaną hormonem szczęścia. Osoby całujące czują się szczęśliwe, radosne i mają ogromną ilość energii.

Dla zakochanych pocałunki są zaspokojeniem naturalnego pociągu seksualnego, zaś dla osób będących na diecie niezłą metodą na odchudzanie. Podczas każdego pocałunku można stracić kilkadziesiąt kalorii!

Pocałunek na odległość

Pocałunek
Pocałunek to wyraz uczucia, którym darzysz bliską ci osobę.

Pocałunek na odległość to taki całus, w którym uruchamiasz wyobraźnię. W swoje usta nabierz mnóstwo powietrza i z całą energią prześlij pocałunek powietrzny swojemu ukochanemu. Uważaj, aby tą siłą nie porazić swojego chłopaka. On powinien oddać ci całusa w ten sam sposób.

Pocałunek rzęsami

Jeżeli masz ochotę na pocałunek rzęsami, powinnaś przytulić delikatnie swoją twarz do twarzy ukochanego i wolno zbliżyć swoje rzęsy do jego powiek. Kiedy wasze rzęsy zbliżą się do siebie, powinniście wolno „trzepotać” rzęsami. Delikatne ruchy rzęs sprawią, że bardzo długo będziecie pamiętać taki wyrafinowany pocałunek.

Pocałunek w tańcu

Kiedy tańczysz ze swoim ukochanym, i poruszając się w rytm muzyki czujesz jego bliskość i w pewnym momencie przenosicie się w inny świat, jest to idealny moment, abyście się pocałowali. Pocałunek w tańcu jest bardzo niewinny, a jednocześnie wyjątkowo rozkoszny.

Pocałunek duchowy

Pocałunek
Namiętny pocałunek francuski…

Jeśli masz swojego ukochanego w zasięgu wzroku, możesz obdarzyć go pocałunkiem duchowym. Wystarczy, że spojrzysz mu głęboko w oczy, on zaś tobie, a nagle poczujesz, jak świat wokół ciebie zaczyna wirować.

Pocałunek francuski…

Bardzo subtelny i wyrafinowany jest pocałunek francuski. Wasze języki i myśli powinny połączyć się w całość. Przyjemność z pocałunku sprawi, że wasze dusze oderwą się od rzeczywistości i jako jedność uniosą w przestrzeń…

3 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button