Mój chłopak

Nieśmiały chłopak

Jak zdobyć nieśmiałego chłopaka

Przełam jego nieśmiałość

Od jakiegoś czasu podoba ci się pewien przystojniak z innej klasy. Zauważyłaś też, że on cały czas ci się przygląda, aż do momentu, kiedy ty na niego spojrzysz. Wówczas odwraca głowę, czerwieni się i jakoś dziwnie się zachowuje. Wygląda na to, że ten chłopak po prostu kocha się w tobie, ale jest nieśmiały.

Ośmiel go uśmiechem

Jest to stara i prosta metoda, twoim serdecznym uśmiechem możesz go ośmielić i przełamać lody. Za pierwszym razem może się lekko się speszyć, ale za kolejnym razem zrozumie, że jest to sygnał sympatii z twojej strony.

Przez żołądek do… ośmielenia

Powinnaś znaleźć odpowiednią sytuację, aby poczęstować go słodyczami. Musisz wiedzieć, że chłopcy, to niezwykłe łakomczuchy. Jeżeli w zamian usłyszysz ciche „dziękuję”, jest to sygnał, że na pewno zwróciłaś jego uwagę.

Para chłopak i dziewczyna
Zrób pierwszy krok.

Ośmiel go pogawędką

Postaraj się podejść do niego i nawiązać rozmowę, ale najlepiej bądź sama, ponieważ towarzystwo twoich rozchichotanych koleżanek może go onieśmielić jeszcze bardziej. Jeżeli rozmowa nie będzie się kleić za pierwszym razem, to nie zniechęcaj się i wykaż trochę cierpliwości.

Przekonaj go do siebie

W rozmowie pokaż mu, że jesteś miłą, sympatyczną osobą, z którą można porozmawiać na wszystkie tematy. Dowiedz się, czym chłopak się interesuje i pozwól mu się wykazać. Zaraz się rozgada.

Na ratunek mail, sms lub Facebook

Jeżeli wszystkie sposoby zawiodą, musisz zdobyć jego adres internetowy, komórkę albo profil na FB i wysłać mu zachęcającą wiadomość. Nieśmiały chłopak woli pisać, niż rozmawiać twarzą w twarz. Kiedy poczuje się pewnie w waszej elektronicznej pogawędce, zapragnie umówić się z tobą na randkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button