Mój chłopak

Jak sobie poradzić z wakacyjną miłością.

Jak zwrócić jego uwagę – kilka prostych tricków.

Minęły wakacje czas beztroskich wakacyjnych przygód. Trzeba wracać do szkolnych obowiązków i zapomnieć o tym, co było, a przynajmniej nauczyć się z tym żyć…

On cię unika…

Co zrobić, gdy chłopak, z którym spędziłaś cały obóz, wspólny wyjazd, dziwnie się zachowuje. Unika Cię. Kiedy do niego dzwonisz, zazwyczaj kończy rozmowę mówiąc, że właśnie teraz musi coś ważnego zrobić i nigdy nie oddzwania… Pojawia się zwątpienie w to, co między wami było i nie bardzo wiesz, jak masz się zachować.

Daj mu do zrozumienia, że ci na nim zależy, jednak rób to bardzo subtelnie.

Zrób rachunek sumienia

Zanim przystąpisz do działania, musisz się najpierw zastanowić, czy ci na nim zależy i co do niego czujesz. Jeśli jest to tylko miłe wspomnienie wakacyjne, to daj sobie spokój i zacznij się rozglądać za nowym obiektem westchnień… Jeśli czujesz, że bez niego nie możesz żyć, to musisz zabrać się do pracy.

Zacznij działać

Daj mu do zrozumienia, że ci na nim zależy, jednak rób to bardzo subtelnie. Jeśli unika z tobą rozmów, przestań do niego wydzwaniać, a zobaczysz, że za kilka dni sam do ciebie zadzwoni. W towarzystwie jego kolegów udaj, że jesteś bardziej zainteresowana jego kolegami – w ten sposób wzbudzisz w nim zazdrość. Niech pomyśli, że potrafisz bez niego żyć i mieć świetny nastrój. Jeśli mu na Tobie naprawdę zależy, z pewnością to zauważy i zacznie zabiegać o twoje względy.

To tylko taniec godowy…

Pamiętaj, że wzajemne relacje chłopaka i dziewczyny przypominają taniec godowy. To na przemian zbliżenie i oddalenie. Uczucie radości i smutku. Musisz być świadoma tej gry i umiejętnie ją rozgrywać. Najważniejsze, abyś była pewna czego chcesz i czy to jest ten właściwy chłopak, o którego warto walczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button