Mój chłopak

Jak poderwać chłopaka?

Jak zwrócić na siebie jego uwagę?

5 rad jak zwrócić na siebie uwagę chłopaka

Kocha się w nim cała żeńska część szkoły, a męska nienawidzi i zazdrości popularności. Marzysz o tym, aby on zauważył właśnie Ciebie, ale nie wierzysz, że ktoś taki mógłby zainteresować się szarą myszką. Czy aby na pewno nie masz mu nic do zaoferowania? Uwierz w swój czar i wyjątkowość, a nasze wskazówki będą dla Ciebie banalnie proste do wykonania. Bez pracy nie ma kołaczy, a bez odwagi nie ma szczęścia.

1. Wyróżnij się z tłumu

Wyzywające ciuchy lepiej sobie daruj, jeśli nie są w Twoim stylu. Masz pomysł na własny „klimat”? Wprowadź go w życie! Może od zawsze chciałaś zmienić fryzurę, ale jakoś zawsze nie było okazji? Być może teraz jest najbardziej odpowiedni moment. Pamiętaj jednak – nie udawaj. Podkreśl tylko swoje mocne strony w wyglądzie, a staniesz się interesująca, tajemnicza i oryginalna. Podbuduje to Twoje poczucie wartości i poprawi nastrój. Dobry humor i uśmiech to najlepszy afrodyzjak.

2. Rozwiń swoje pasje

Zastanów się, co lubisz robić i… zacznij to robić. Znajdź zajęcie, które pochłonie Cię bez reszty, pozwoli Ci poszerzać horyzonty. Jeżeli Twój wymarzony chłopak ma podobne zainteresowania – wspaniale. Nie zniechęcaj się jednak, jeśli nie po drodze Wam pod względem hobby. Możecie mieć ze sobą wiele wspólnego nawet wtedy, gdy on interesuje się grą w szachy a Ty łyżwiarstwem figurowym. Wspólna pasja to tylko jeden z elementów (potencjalnego) związku.

Para

3. Poznawaj nowych ludzi

Nie chodzi tylko o znajomych Twojego lubego. Nie chcesz chyba zachowywać się jak jego psychofanka? Chodzenie za jego kolegami i próba „zakumplowania się” może zostać odebrana jako prześladowanie. Jeżeli nie masz w zwyczaju wchodzić z impetem w nowe towarzystwo, znajdź grupy o podobnych zainteresowaniach do Twoich. Jeśli wiesz, czym interesuje się Twój ideał, sprawdź czy również Tobie przypadnie to do gustu. Kto wie, może na kolejnym spotkaniu pasjonatów on również się pojawi?

4. Co Ty w nim w ogóle widzisz?

No dobra, jest przystojny. Co jeszcze? Wiesz co robi w wolnym czasie (jeśli tak, punkt 3 to kaszka z mleczkiem), czy lubi imprezować? Jaki jest w stosunku do znajomych? Ma poczucie humoru, umie rozmawiać z dziewczynami? Co wiesz na jego temat i co inni mówią o nim? Jeśli poza wyglądem nic innego Cię w nim nie interesuje, może lepiej dać mu szansę na znalezienie dziewczyny, która zakocha się w jego duszy, a nie tylko ładnej buzi?

5. Weź sprawy w swoje ręce – poderwij go

Kiedy już poczujesz się pewniej dzięki samorozwojowi i wzrośnie Twoja samoocena, możesz zrobić dwie rzeczy: zagadać do niego lub czekać na jego reakcję. Polecamy pierwszy wariant, czyli podryw. Dzięki temu sprawdzisz czy jesteś w jego typie, czy istnieje szansa na jakikolwiek kontakt. Jeśli się dogadacie, warto zacieśniać więź. Jeśli natomiast okaże się, że on jest zwykłym burakiem w ładnym „opakowaniu” lub po prostu się nie dogadujecie, nie próbuj go zdobyć. Czekaj na kogoś, kto oszaleje na Twoim punkcie. Dalej rozwijaj swoje pasje i szukaj własnego stylu bycia, a z pewnością spotkasz kogoś równie wyjątkowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button