Mój chłopak

Czy on mnie zdradza?

Jak rozpoznać zdradę?

Po czym poznać zdradę – 5 wskazówek

Zakochanie potrafi zniekształcić nam obraz osoby, którą obdarzamy tym uczuciem. Być może właśnie z tego powodu wiele dziewczyn nie widzi lub nie chce widzieć, że w jej związku jest o jedną osobę za dużo. Po czym poznać, że ukochany nie jest wobec nas lojalny? Jakie sygnały powinny zaostrzyć Twoją czujność, dzięki której pozbędziesz się ze swojego życia oszusta.

1. „Nie mam czasu, bo…”

Zazwyczaj nie było problemu z częstym spotykaniem się. On nie miał wielu zajęć po szkole, więc mógł spotykać się z Tobą kilka razy w tygodniu. Nagle coś się zmienia. Spotkania są rzadsze. Kiedy pytasz go, czemu znów nie możecie się zobaczyć on mówi: „Mam dodatkowe zajęcia pozalekcyjne” (choć o nich nie wspominał), „Jestem zmęczony” (chociaż wcześniej nie miał tego problemy), „Coś mi wypadło, nie mogę dziś” (jest to wykręt coraz częstszy).

2. Wydaje się nieobecny

Kiedy w końcu dochodzi do spotkania widzisz, że on nie jest do końca sobą. Ucieka myślami, wydaje się jakby bujał w obłokach, a gdy pytasz go czy Cię słucha on tylko stwierdza: „Eeee… tak, tak… jasne”. Nie patrzy na Ciebie tak jak wcześniej, spotkania są krótsze, macie mniej tematów do rozmów. Z jego strony powstaje niewidzialny mur, przez który nie możesz przejść.

Zdrada

3. Zaciekle pilnuje swojej prywatności

Wcześniej mogłaś skorzystać z jego telefonu, bez problemu logował się przy Tobie na portale społecznościowe. Teraz wyłącza dzwonek w komórce, unika wchodzenia na FB w Twojej obecności. Kiedy dostaje SMS-a, wychodzi do drugiego pokoju, albo udaje, że nie usłyszał przychodzącej wiadomości. Nie pozwala Ci dzwonić ze swojego telefonu, a gdy pytasz dlaczego, on denerwuje się lub wymyśla dziwne argumenty.

4. Stał się bardziej zazdrosny

Zawsze mogliście sobie ufać. Ty wychodziłaś bez niego na imprezy, on miewał wieczory tylko w gronie kolegów. Ostatnio jednak każde Twoje wyjście ze znajomymi budzi w nim niepokój. Namawia Cię, żebyś nie szła bez niego, a jeśli mimo to pójdziesz, on się obraża albo denerwuje. Próbuje Cię kontrolować, wypytuje o chłopaków. Podejrzewa Cię o zdradę, wszędzie węszy spisek choć nie ma do tego podstaw.

Zdrada

5. Często wyłącza telefon lub nie odbiera

Nigdy nie miał problemów z telefonem, kiedy dzwoniłaś do niego bez problemu odbierał lub stosunkowo szybko odpisywał na SMS-a. W pewnym momencie, bez żadnej przyczyny, trudno się z nim skontaktować. Musisz dzwonić kilka razy pod rząd, albo czekać na jego SMS-ową odpowiedź parę godzin. Kiedy w końcu skontaktuje się z Tobą jest rozdrażniony, albo wręcz przeciwnie – bardzo miły.

Pamiętaj jednak, że…

Musisz jednak pamiętać, że zdradę nie zawsze da się zauważyć od razu. Chłopak może zachowywać się wzorowo, lepiej niż wcześniej. Nie popadaj jednak w przesadę. Nie każdy chłopak, który nie odbiera telefonu musi od razu być na randce z inną dziewczyną. Jeżeli zauważać niepokojące zachowania, koniecznie porozmawiajcie zanim z góry stwierdzisz, że on jest oszustem. Być może ma problemy w domu lub szkole. Pamiętaj, najważniejszy jest rozsądek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button