Mój chłopak

Czego pragną chłopcy? Jakie oczekiwania mają faceci?

Czego pragną chłopcy? Czego chcą faceci?

Pewnie zastanawiałaś się, czego oczekują od ciebie chłopcy. Chciałabyś wiedzieć, jak masz się zachować, co powinnaś powiedzieć, aby on był tobą oczarowany.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Wiele dziewczyn marzy o wielkiej miłości na całe życie. Ale czy chłopcy myślą podobnie? Opinie wśród nich są bardzo podzielone. Niektórzy z nich wierzą, że istnieje miłość od pierwszego wejrzenia, sami ją przeżyli i są szczęśliwi ze swą pierwszą dziewczyną. Jednak inni uważają, że jest to totalna bzdura i taka miłość jest tylko możliwa w książkach lub na filmach…

Pierwsza randka

Jeśli jakiś facet wpadnie ci w oko, powstaje dylemat, zaproponować mu randkę, czy nie? Zazwyczaj chłopcy uwielbiają, kiedy się ich adoruje, czują się bardzo dowartościowani. Jednak jest pewna grupa konserwatystów, którzy uważają, że na randkę może zaprosić tylko chłopak. Więc zanim podejmiesz decyzję, musisz się zorientować, jakie on ma poglądy, żeby nie dać plamy.

Publiczne pocałunki

Chłopak i dziewczyna
Czego pragną faceci?

Jesteś przekonana, że faceci lubią się publicznie całować, manifestując w ten sposób uczucia. Część z nich rzeczywiście lubi tak się zachowywać. Uważają, że pocałunek jest sposobem wyrażania miłości. Inni natomiast są zdania, że publiczne całowanie jest nieprzyzwoite i pozwalają sobie w takiej sytuacji jedynie na delikatne przytulenie.

Czy można im zaufać?

Chłopcy lubią opowiadać różne pikantne historie ze swojego życia, często je wymyślają, a z pewnością ubarwiają. Są to jednak zazwyczaj popisy pomiędzy kolegami.

Jeśli jednak naprawdę się zakochają, w towarzystwie kolegów nie mówią na ten temat, a zwłaszcza jeśli chodzi kontakty intymne ze swoją ukochaną.

Czasami mogą coś opowiedzieć komuś zaufanemu, ale w tym wypadku zachowują się podobnie jak dziewczęta.

Jeden komentarz

  1. Nie przesadzajmy, ze faceci chcą tylko jednego. To znaczne uproszczenie. Tak samo jak my pragną miłości, ciepła i zrozumienia. Nie wszyscy są jednakowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button