Mój chłopak

Chłopak mnie kocha, ale nie podobam mu się fizycznie

Chłopak mnie kocha, ale nie podobam mu się fizycznie

Co zrobić w takiej sytuacji?

Pisaliśmy już, co zrobić jeśli chłopak nie pociąga fizycznie dziewczyny mimo wspaniałej osobowości. Tym razem chcemy przedstawić odwrotną sytuację.

Jeżeli jesteś w związku z chłopakiem, który nie uważa Cię za atrakcyjną, ale mówi Ci „kocham”, ten tekst jest skierowany do Ciebie. Przemyśl każde zawarte w nim słowo i zastanów się czy czujesz się naprawdę szczęśliwa w swoim związku.

Słodkie początki

Kiedy na swej drodze spotykasz chłopaka, który widzi w Tobie coś więcej niż ciało, czujesz się wyjątkowo. Wreszcie ktoś myśli o czymś głębszym niż tylko o seksie. Ulga jest ogromna, jesteś pewna, że to prawdziwa miłość. Czujesz się akceptowana, rozumiana, kochana, ale nie pożądana. Nie przeszkadza Ci to, bo przecież „to nie jest najważniejsze”. Czas mija, ale między Wami w sferze łóżkowej nie ma fajerwerków. Czujesz coraz większy niepokój, bo nie wiesz co się dzieje. Może on się wstydzi? A może boi się porażki?

Postanawiasz mu pomóc, porozmawiać z nim i zapytać jaki ma problem. Rozmowy jednak nic nie wnoszą. Cały czas wmawiasz sobie, że „to nie jest najważniejsze”. Dlaczego jednak czujesz się sfrustrowana? Kiedy dochodzi do zbliżenia, jest albo krótkie, albo mało emocjonujące. On ma problemy ze wzwodem, często kończy za szybko lub nie może skończyć. W czasie seksu nie chce na Ciebie patrzeć mimo że Ty mogłabyś na niego „gapić się” godzinami. Intuicja podpowiada Ci, że on coś ukrywa. W końcu, chłopak przyparty do muru wyznaje, dlaczego zachowuje się ozięble i unika seksu. „Kocham Cię, ale nie pociągasz mnie”. Co czujesz po takiej odpowiedzi? Czy masz w głowie chaos? A może poczułaś dziwną ulgę? Bardzo prawdopodobne, że po prostu zszokuje Cię jego wyznanie.

Para

Po pierwszym wstrząsie do głosu dochodzą inne emocje: smutek, żal, poczucie bycia oszukaną. Samoocena spada, kompleksy rosną. Postanawiasz się bardziej starać, żaby on nadal Cię kochał, ale gdzieś z tyłu głowy cichy głos mówi Ci, że coś się między Wami zmieniło. Chłopak nadal zapewnia Cię o swej miłości, ale Ty choć próbujesz to przyjąć, czujesz się coraz gorzej. Być może czujesz się gorsza od innych dziewczyn, zaczynasz reagować zazdrością na jego znajome. Nagle zauważasz, że on ogląda się za innymi dziewczynami. Czara goryczy przepełnia się powoli, ale regularnie. Z dnia na dzień odczuwasz coraz większy smutek mimo, że chłopak traktuje Cię jak księżniczkę.

Co zrobić?

Jeżeli żyjesz w podobnym związku i nadal nie wiesz co zrobić, to znaczy, że masz spore problemy z samooceną. Czy czujesz się szczęśliwa z człowiekiem, który kocha Cię jak siostrę (skoro nie ma pociągu seksualnego, inaczej nie da się tego nazwać)? Czy chciałabyś być z nim do końca życia wiedząc, że seks między Wami nigdy nie będzie pełen namiętności? Jesteś gotowa poświęcić swoje szczęście dla chłopaka, który traktuje Cię jak koło zapasowe? Myślisz, że gdyby spotkał dziewczynę, która zawróci mu w głowie, zostałby z Tobą?

To, co tworzycie w tej chwili to męczarnia. Ty boisz się odejść, bo nie chcesz być sama, albo wydaje Ci się, że to prawdziwa miłość. Nie jesteś dla siebie najważniejsza, a powinnaś być! Na tym świecie na pewno jest facet, który będzie kochał Twoje wnętrze, ale też ciało. Będzie pragnął seksu z Tobą i nie będzie mógł przestać na Ciebie patrzeć. Zastanów się więc, czy chcesz stracić szansę na prawdziwą miłość z powodu człowieka, który szczerze wyznał Ci, że mu się po prostu nie podobasz?

Jeden komentarz

  1. Jeżeli nie podobasz mu się fizycznie, to wąpliwe aby cie chłopak kochał. Nie ma takiej opcji. Może na emryturze, jak będzie miał 50 lat, ale nie teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button