Fitness

Pierś do przodu, plecy prosto.

Pierś do przodu, plecy prosto.

Nareszcie koniec z codziennym ślęczeniem przy biurku, masz już pewnie tego dosyć! Są wakacje, więc zadbaj o swoje plecy i ciało. Najpierw wyprostuj się, a twoja sylwetka w mgnieniu oka straci zbędne krągłości…

Wzmocnij plecy

Zadbaj o swoje plecy, wzmocnij mięśnie kręgosłupa, wówczas twoja sylwetka stanie się smuklejsza. Przestań się garbić, pierś wypchnij do przodu, a będziesz wyglądać bardziej seksy. Na początek zacznij wykonywać każdego dnia dwa proste ćwiczenia opisane poniżej. Jeśli będą ci sprawiały trudność, zmniejsz liczbę powtórzeń albo zrób sobie dłuższe przerwy pomiędzy powtórzeniami. Za dwa tygodnie zobaczysz zmianę.

Fitness rozgrzewka to podstawa
Fitness – rozgrzewka to podstawa.

Zacznij od skłonów

Stań w szerokim rozkroku, ugnij nogi, stopy ustaw na szerokości bioder, dłonie oprzyj na biodrach, napnij mięśnie brzucha i zrób skłon do przodu. Głowę utrzymuj w jednej linii z kręgosłupem, opuść tułów tak nisko, aby był prawie równoległy do podłogi. Postaraj się pozostać w tej pozycji licząc do trzech, wykonując wydech wróć do pozycji wyjściowej. Pamiętaj, aby mięśnie brzucha były cały czas spięte, ćwiczenie powtórz piętnaście razy w czterech seriach.

Unieś tułów

Połóż się na brzuchu, ręce ułóż wzdłuż tułowia, wnętrzem dłoni do góry. Napnij mięśnie pośladkowe, robiąc wdech unieś głowę, klatkę piersiową oraz ramiona, wytrzymaj w tej pozycji licząc do trzech, robiąc wydech wróć do pozycji wyjściowej. Zrób ćwiczenie piętnaście razy w czterech seriach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button