08 12 2017

Znajomi nie lubią mojego chłopaka

Autor:

|

18 listopada 2014

|

Edytowany: 18 listopada 2014

|

0 komentarzy

|

Kategoria: Mój chłopak

Znajomi nie lubią mojego chłopaka

Znajomi nie lubią mojego chłopaka – co robić?

Jak sobie z tym radzić?

Znacie się od zawsze, spędzacie wolny czas razem, wspólnie imprezujecie. Wydawać by się mogło, że takiej paczki nic nie zniszczy. Sytuacja zmienia się jednak, kiedy zapoznajesz ich ze swoim chłopakiem. Zamiast zachwytów i sympatii spotyka Was oschłość, zamiast gratulacji niemiłe docinki i złośliwości. Dlaczego Twoi najbliżsi znajomi i przyjaciele tak bardzo nie lubią wybranka Twojego serca? Być może dzięki temu artykułowi podpowiemy Ci co nieco…Brak chemii, a może…

Mimo że możesz świetnie dogadywać się ze swoimi kumplami, Twój chłopak to odrębna osobowość, która nie jest Twoją kopią. Nawet jeśli macie ze sobą wiele wspólnego nie oznacza to, że Twoja paczka polubi go tak jak Ciebie. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu poznał osobę, która bez żadnej przyczyny nie przypadła nam do gustu.

Gdzieś w środku po prostu wiemy, że nie dogadamy się z nią. Być może taka sytuacja wynikła między Twoim chłopakiem a Twoimi znajomymi. Jeżeli nie ma między nimi wspólnych tematów, atmosfera jest napięta i nikt nie czuje się swobodnie, niewykluczone, że po prostu nie będzie Ci dane spotykać się równocześnie ze swym ukochanym i swoją paczką.

Chłopak

Co robić, gdy pojawia się wrogość?

Co począć, kiedy jednak nie chodzi o brak chemii, a wrogość? W tej nieprzyjemnej sytuacji warto zastanowić się nad przyczynami powstania tego niszczącego uczucia. Czy Twoi przyjaciele mają skłonność do takich zachowań? Czy już wcześniej traktowali nieprzyjaźnie Twoich chłopaków lub nowych znajomych?

Jeśli tak, musisz zastanowić się czy takie towarzystwo jest dla Ciebie odpowiednie. Być może lepiej przestać się z nimi widywać lub widywać rzadziej?

Jeżeli są dla Ciebie bardzo ważni, ale nie chcesz słuchać ich złośliwych uwag na temat Twojego partnera powinnaś głośno i wyraźnie im powiedzieć: „Jestem z nim szczęśliwa i nie życzę sobie takich tekstów”. Jeśli podobne stwierdzenie nie pomagają, zastanów się nad sensem tej znajomości. Prawdziwi kumple powinni dopingować Cię, pomagać i próbować zaakceptować chłopaka, na którym Ci zależy.

Para

Być może znajomi mają rację…

Posiadanie wspaniałych, lojalnych przyjaciół to dzisiaj prawdziwy skarb. Masz szczęście mieć do czynienia z ludźmi, którzy zawsze dobrze Ci życzą, pomagają Ci w trudnych chwilach i są z Tobą szczerzy? Doceń to i słuchaj ich sugestii. Być może wiedzą o Twoim chłopaku więcej niż Ty?

Jeżeli opowiadają Ci o nim nieprzyjemne historie, zapytaj dlaczego Ci o tym mówią. Kiedy stwierdzą, że chodzi im o Twoje dobro i chcą Cię uchronić przed rozczarowaniem, doceń ich troskę. Pamiętaj jednak, że to Ty podejmujesz decyzje.

To Ty podejmujesz decyzję

Jeżeli więc nadal chcesz być ze swoim facetem, masz do tego prawo. Twoi znajomi mają natomiast prawo nie akceptować osoby, której nie ufają. W całej tej sytuacji powinnaś jednak zachować zdrowy rozsądek i samodzielność myślenia. Warto też zaufać własnej intuicji. Mimo obecności wspaniałych ludzi wokół Ciebie to Ty powinnaś być dla siebie najlepszym doradcą.


Poleć artykuł

Podobne Artykuły

Mój chłopak porównuje mnie do innych dziewczyn
Kompleksy a związek
Imprezujący chłopak i spokojna dziewczyna – czy to wypali?
Problem z przeszłością chłopaka
Jakie kwiaty podarować na Walentynki?
Koniec miłości – po czym go rozpoznać?
Poznałam chłopaka w Internecie
Mój chłopak flirtuje z innymi dziewczynami
Nie potrafię zaufać mojemu chłopakowi
Zdradziłam chłopaka – czy wyznać mu prawdę?
Manipulacja w związku
Przyjaciel wyznał mi miłość – co robić?
Nie potrafię odejść od chłopaka, który mnie krzywdzi
Chłopak mnie kocha, ale nie podobam mu się fizycznie
Chorobliwa zazdrość w związku
Podrywa mnie chłopak przyjaciółki
Mój chłopak nie pociąga mnie fizycznie
Mój chłopak ma problemy w domu – jak mu pomóc?
Chłopak mnie uderzył – czy powinnam mu wybaczyć?
Mój chłopak wstydzi się tańczyć
Mój chłopak codziennie pije alkohol

O Autorze

Redakcja Zonka.pl

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

DinoAnimals.pl - Dinozaury, animals, świat zwierząt i roślin