08 12 2017

Mój chłopak imprezuje beze mnie

Autor:

|

20 listopada 2014

|

Edytowany: 20 listopada 2014

|

0 komentarzy

|

Kategoria: Mój chłopak

Mój chłopak imprezuje beze mnie

Mój chłopak nie chce ze mną imprezować

Co robić?

Lubisz od czasu do czasu wyjść na imprezę, spotkać się ze znajomymi, potańczyć. Twój chłopak również lubi tego typu rozrywkę, więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyście bawili się razem. Jest jednak jeden problem – on nie chce z Tobą imprezować. Kiedy próbujesz mu zaproponować wspólne wyjście, woli wyjść z kolegami, albo szuka wymówek, żeby tylko się z Tobą nie spotkać. Dlaczego tak się dzieje? Czy jest to normalne zachowanie w związku?Niepokojące objawy…

Szkoła, dorywcza praca, obowiązki domowe nie sprzyjają częstym spotkaniom. Kiedy jednak nadchodzi weekend, albo wolny dzień w tygodniu, relaks w gronie znajomych jest dobrym pomysłem. Ty uwielbiasz spędzać wolny czas razem ze swoją paczką i chłopakiem. On jednak ma nieco inne zdanie na ten temat.

Imprezowanie

Kiedy nadchodzi czas relaksu, zamiast wyjść na romantyczny spacer lub potańczyć w klubie z Waszymi przyjaciółmi, on wybiera zabawę w męskim gronie. Wychodzi w piątek wieczorem i nie odzywa się do niedzieli. Martwisz się o niego, więc piszesz do niego SMS-y lub dzwonisz. On nie raczy się odezwać.

Czujesz się opuszczona, lekceważona i nieważna. Próbujesz z nim rozmawiać, ale on uważa, że robi dobrze, a Ty szukasz problemu. Wmawia Ci, że go osaczasz i nie dajesz przestrzeni. Ty masz poczucie winy, wydaje Ci się, że nie masz prawa prosić go o wspólne spędzanie czasu mimo że widujecie się rzadko.

Kilka pytań

Czy zdarzyło się, że nie wiedziałaś o jakiejś imprezie? A może przyłapałaś go na kłamstwie? Jak Twój chłopak reaguje, gdy Ty wychodzisz na balangę i nocujesz u koleżanki? Jeżeli on jest zły z powodu Twojego imprezowania, nie ufa Ci i uważa, że go zdradzasz – zastanów się dlaczego tak myśli. Może sam ma coś na sumieniu i po prostu mierzy swoją miarą? Czy w przeszłości zawiódł Twoje zaufanie?

Jak czujesz się w takiej sytuacji? Czy odpowiada Ci jego sposób życia i spędzania wolnego czasu? Czy Twoje zajęte koleżanki również godzą się na takie traktowanie? Postaraj się odpowiedzieć na te pytania i zastanów się, czy taki związek da Ci szczęście i poczucie bezpieczeństwa.

Imprezowanie

Co robić?

No cóż, w tej sytuacji nie obejdzie się bez poważnej rozmowy. Nie dawaj się zbyć argumentami: „Mam prawo do męskich spotkań”, „Nie dajesz mi przestrzeni”. Jeżeli przez jego częste imprezowanie z kolegami nie możecie się widywać we dwoje lub widujecie się rzadko, jest to nie w porządku wobec Waszej relacji. Twój chłopak nie dba o związek, próbuje natomiast udawać niezależnego macho.

Czy ma on skłonność do popisywania się przed kumplami? Ich zdanie jest ważniejsze niż Twoje? Jeżeli tak, musisz zastanowić się czy chcesz być numerem 2 w jego życiu, zaraz po kolegach. Jeśli z rozmów nie wynikły żadne zmiany zachowania ani próby zrozumienia Twoich uczuć, taki związek nie ma zbyt dużej szansy przetrwania. Będąc z niedojrzałym imprezowiczem stracisz poczucie własnej wartości, zaufanie do niego i samej siebie, będziesz się bała zwrócić mu uwagę. Być może z wiekiem minie mu zamiłowanie do kumpli i wypadów bez Ciebie, ale czy chcesz czekać lata na taką zmianę?


Poleć artykuł

Podobne Artykuły

Mój chłopak porównuje mnie do innych dziewczyn
Kompleksy a związek
Imprezujący chłopak i spokojna dziewczyna – czy to wypali?
Problem z przeszłością chłopaka
Jakie kwiaty podarować na Walentynki?
Koniec miłości – po czym go rozpoznać?
Poznałam chłopaka w Internecie
Mój chłopak flirtuje z innymi dziewczynami
Nie potrafię zaufać mojemu chłopakowi
Zdradziłam chłopaka – czy wyznać mu prawdę?
Manipulacja w związku
Przyjaciel wyznał mi miłość – co robić?
Nie potrafię odejść od chłopaka, który mnie krzywdzi
Chłopak mnie kocha, ale nie podobam mu się fizycznie
Chorobliwa zazdrość w związku
Podrywa mnie chłopak przyjaciółki
Mój chłopak nie pociąga mnie fizycznie
Mój chłopak ma problemy w domu – jak mu pomóc?
Chłopak mnie uderzył – czy powinnam mu wybaczyć?
Mój chłopak wstydzi się tańczyć
Mój chłopak codziennie pije alkohol

O Autorze

Redakcja Zonka.pl

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

DinoAnimals.pl - Dinozaury, animals, świat zwierząt i roślin